ג'יימס ת'רסטון – ארה"ב

ג'יימס ת'רסטון הוא מוביל מדיניות טכנולוגית בינלאומי. כסמנכ"ל האסטרטגיה הגלובלית והפיתוח ב-G3ict, הוא מוביל את העיצוב והיישום של אסטרטגיות הסברה כלל עולמיות ותוכניות להרחבת ההשפעה הגלובלית של G3ict.

הוא מנוסה ביישום טכנולוגיה ומדיניות ציבורית על אתגרים חברתיים וכלכליים חשובים. הוא הוביל מאמצים שונים החל משימוש בטכנולוגיה לקידום שילוב וזכויות אדם של אנשים עם מוגבלות ברחבי העולם ועד שימוש בטכנולוגיה כדי להגביר את כושר התחרותיות של מרכזי תעשייה מזדקנים בארצות הברית.

יש לו ניסיון נרחב במדיניות וניהול גם במגזר הפרטי וגם במגזר הפרטי ברמה הפדרלית, המדינתית והבינלאומית של הממשל.

לפני שהצטרף ל G3ict, תרסטון היה מנהל מדיניות הנגישות הבינלאומית במייקרוסופט, שם הוא פיתח והוציא לפועל אסטרטגיה כלל-עולמית להרחבת הפעילות של החברה בנושאי מוגבלות וטכנולוגיה לממשלות ולארגונים לא-ממשלתיים ברחבי העולם.

הוא גם שימש כמוביל סטנדרטים עבור איגוד תעשיה טכנולוגית בינלאומית, יועץ לענייני כלכלה וטכנולוגיה לסנטור אמריקאי ומועמד לסגן-נשיא, ומנהל בכיר ביוזמת פיתוח כלכלי וטכנולוגי של ממשלת ארצות הברית.

לת'רסטון יש תואר שני במנהל ציבורי ותואר שני בלימודי מזרח-אירופה מאוניברסיטת וושינגטון, וכן תואר ראשון ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת מיין.

James Thurston
סגירת תפריט
×