חיים פינטו

מר פינטו הוא מנהל מוערך עם למעלה מ-25 שנות ניסיון גלובלי בהובלה טכנית התומכת בתכנון, בנייה ומסירה של פתרונות הנותנים מענה לצרכים עסקיים במגוון רחב של תחומים טכניים.

חיים הצטרף לבנק הפועלים, הבנק הגדול ביותר בישראל, בשנת 2016, לאחר שחי 12 שנים בניו יורק ועבד בתעשיית השירותים הפיננסיים. כיום הוא המנהל הטכנולוגיה הראשי של הבנק, ומוביל צוות מיומן מאוד של חלוצי טכנולוגיה המתמקדים בטכנולוגיות משבשות.

במסגרת תפקידו, מר פינטו אחראי גם על הובלת הממשק של הבנק עם חברות טכנולוגיה וסטרטאפים בתחום הפיינטק, תוך פיתוח מודולים עסקיים חדשים ובחינת תזרימי הכנסה עתידיים. הקבוצה שלו יוצרת שותפויות אסטרטגיות עם מוסדות רלוונטיים כמו פירמות פיננסיות, חברות השקעות, מוסדות להשכלה גבוהה וחברות מקומיות ובינלאומיות גדולות. כמנהל הטכנולוגיה הראשי, הוא ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב והובלת המאמצים ליצירת חוויית הבנקאות העתידית בישראל ובהגדרת המצב העתידי של הבנק.

לפני שהצטרף לבנק הפועלים, מר פינטו עבד במורגן סטנלי בניו יורק, שם שימש כמנהל העולמי של חוויית המשתמש במשרד המנהל הטכנולוגי הראשי של תשתיות החברה.  הוא היה אחראי על הובלת האסטרטגיה והחזון של החברה בנושא חוויית הלקוח (CX) , תקשורת מאוחדת ושיתוף פעולה (UCC), ניידות, BYOD (שימוש במכשירים האישיים), אפשור מדיה חברתית, מעורבות דיגיטלית של הלקוח, וחדשנות משבשת. כמו-כן, הוביל את החזון של מורגן סטנלי בשאלה כיצד ייראה מרחב-העבודה של התאגיד בשנים הבאות, תוך פיתוח נקודת מבט ייחודית על מגמות שוק והזדמנויות לפירמה, כולל התייחסות לשינויים בנוהלי פיתוח אפליקציות, ביטחון בנקודת-הקצה ואתגרי סייבר, במטרה למתן את הסיכונים לדליפת מידע (DLP), כאשר שירותים מבוססי SaaS מניעים ארגונים הנותנים שירותים פיננסיים לשקול אימוץ של ה"ענן".

טרם הצטרפותו למורגן סטנלי, מר פינטו מילא תפקידים טכנולוגיים בכירים ב-Cisco Systems וב-Avaya, כולל עמידה בראש נושא ארכיטקטורת פתרונות בחברתAvaya  Israel. כחבר פעיל בקהילת הסטארט-אפ בישראל ובעיר ניו יורק, הוא שומר על קשר קבוע עם יזמים וקרנות הון סיכון בחיפוש אחר הטכנולוגיות המשבשות הבאות בתחום הפיינטק, Enterprise Software (תוכנה ארגונית), ביטחון סייבר, ופילוח של משתמשי-קצה.

מר פינטו, שנולד וגדל בישראל, למד בטכניון – המכון הישראלי לטכנולוגיה, והוא קצין בדימוס בדרגת סגן בצבא ההגנה לישראל.

Chaim Pinto
סגירת תפריט
×