סוזן קולברט AM – אוסטרליה

סוזן קולברט היא המנהלת המייסדת של הרשת האוסטרלית למוגבלות (AND).

מטרתה בהקמת הארגון הייתה לקדם את שילובם של אנשים עם מוגבלות בכל האספקטים של עולם העסקים, על ידי שיתוף פעולה עם ארגונים אוסטרליים מובילים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.

מהתחלות קטנות, AND צמחה לקבוצה של 20 אנשי צוות מומחים אשר ביחד עם חברי הארגון בונים הבנה, יכולות וביטחון לקדם בברכה אנשים עם מוגבלות כעובדים, לקוחות, ובעלי עניין.

AND מחברת בין סטודנטים ומחפשי-עבודה מוכשרים ומיומנים עם מוגבלות ובין חברים בארגון המציעים התמחויות בשכר ותמיכת מנטורים. כמו כן, AND מקשרת בין החברים כדי שיוכלו לחלוק סיפורי הצלחה, אתגרים והזדמנויות, ויוכלו ללמוד זה מזה.

AND נחשבת כארגון שאליו פונים מעסיקים שרוצים לקדם שילוב אנשים עם מוגבלות בעסק שלהם. תחת הנהגתה של קולברט, AND יזמה תמיכות חדשניות רבות למעסיקים, כולל פרסומים, מדיניות, מפגשי למידה והתפתחות, ואת מדד הנגישות והשילוב.

קולברט התחילה את עבודתה במגזר המוגבלות בשנת 1990, כאשר סייעה לאנשים עם מוגבלות משמעותית להגיע למשרות בשכר נאה. לאחר מכן היא הייתה המנכ"לית המייסדת של שירות תעסוקה למוגבלים שהפגין ביצועים מעולים, והיו"ר המייסדת של גוף ארצי המייצג שירותי תעסוקה לאנשים עם מוגבלות.

הניסיון המשמעותי שלה, בשילוב עם הראייה לעתיד והחזון ליצירת שינוי מערכתי, הובילו לכך שהיא תורמת לוועדות מייעצות רבות ברמה המדינתית וברמה הפדראלית.

בשנת 2010, קולברט קיבלה תואר AM (חברת ה"מסדר האוסטרלי") ברשימת ה Australia Day Honours. בשנת 2013, היא הוכנסה להיכל התהילה של תעסוקה לאנשים עם מוגבלות באוסטרליה ונכללה ברשימת ה AFR/Westpac כאחת מ 100 הנשים המשפיעות לשנת 2013.

קולברט היא גם בוגרת המכון האוסטרלי לדירקטורים של חברות, ופטרונית של מועדון הריצה אכילס באוסטרליה.

Suzanne Colbert
סגירת תפריט
×