קרוליין קייסי – אירלנד

קרוליין קייסי היא יזמית חברתית עטורת פרסים והמייסדת של #valuable – זרז למהפכת שילוב, שמטרתה להציב את המוגבלות באופן שוויוני על סדר היום של המנהיגות העסקית העולמית.

מתוך מחויבות לבניית תנועה גלובלית של עסקים משלבים עבור 1.3 מיליארד האנשים בעולם עם מוגבלויות, קרוליין קייסי בנתה ב-20 השנים האחרונות מספר ארגונים ויוזמות המתמקדים בשילוב בעלי מוגבלות בעולם העסקים.

היוזמה האחרונה שלה, Valuable 500, היא קמפיין שאפתני שנמשך שנה, שמטרתו לגרום ל-500 עסקים להתחייב להטמעת רעיון שילוב אנשים עם מוגבלויות בסדר היום של העומדים בראשם. בקמפיין הזה, שהושק השנה בפסגה השנתית של הפורום הכלכלי העולמי, קייסי הצליחה להעלות את נושא שילוב אנשים עם מוגבלות אל הבמה המרכזית בדבוס לראשונה אי פעם, עם תמיכה מצד מנהיגים עסקיים גלובליים. ה-Valuable 500 נתמך על ידי מנהיגים גלובליים רבים, כולל סר ריצ'רד ברנסון ופול פולמן, ועל ידי מותגים גלובליים כמו Virgin Media ו –Omnicom.

קייסי גם נואמת ב-TED, חברה ב-אשוקה, חברה ב-Eisenhower, יועצת לשעבר ביוזמה הגלובלית של קלינטון, יועצת ל-One Young World, והיא מנהיגה גלובלית צעירה בפורום הכלכלי העולמי.

קרוליין קייסי
סגירת תפריט
×